Genelde bir WEB sitesi ziyaret edildiğinde o sitenin kime ait olduğu en merak edilen konulardan biridir.
Firmamız için  söylenecek söz;


      Giresun 'da 1986 yılında kurulan firmamız Karadeniz bölgesinde inşaat taahhüt işleri yapmakta iken inşaat malzemeleri üretim ve pazarlaması konusuna da girmiştir.

1986 yılının ekim ayında çağdaş ve yenilikci bir yapı malzemesi olan YTONG ’u da ürün yelpazesine eklemiştir. İlk Giresun olarak başlanmış. 1989 yılında Ordu ve Samsun illeride de satış ağına eklenmiş; aynı yıl içinde de tüm Karadeniz bölgesi firmamıza bağlanmıştır. 1995 Yılında İstanbul bölge müdürlüğümüzün kurulmasıyla İstanbul’da da faaliyetimiz başlamıştır. Geniş satış ağımızla tüm Türkiye'de hizmet verebilecek durumdayız.

      Bugüne kadar çok saygın kişi ve firmalarla çalışılmış; binlerce m3 blok malzeme sevkiyatı yapılmış; donatılı malzemelerle, Büyük bir kısmının montajını firmamızın  yaptığı  çok sayıda fabrika, konut,arakat ve asmakat imalatları gerçekleştirilmiştir.

    2001 yılında Karadeniz YTONG fabrikası kurulması çalışmaları yapılmış maden, arazi ve finans  temini yapılmasına rağmen; ülkemizin o yıllarda yaşadığı ekonomik kriz nedeniyle yatırım gerçekleşememiştir.

    Amacımız: Müşterilerimizi ürünlerimizin özellikleri konusunda tam bilgilendirmek, doğru ürünü almasını sağlamak, satış sonrası uygulama anında sürekli teknik destek vermek, zamanında kaliteli hizmet almasını sağlamaktır.

    Hedefimiz: Ülkemizde ısı yalıtımlı, sağlıklı, hafif binaların yapımına katkı sağlayarak insanlarımızın sağlıklı, güvenli ortamlarda yaşamasını temin etmek. Sağlanacak enerji tasarrufu ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak, tarım topraklarının korunmasına katkı sağlamaktır. Müşterilerimizle kalıcı sürekli  dostluklar kurmak temel hedeflerimizdir. 

Karamustafaoğlu İnşaat Malzemeleri San.Tic. A.Ş. 
İNMODE NEDİR?.... İNMODE; Karamustafaoğlu Şirketler Grubunun Tescilli Markasıdır.