Ytong Hazır Konut Projeleri.

Projeleri incelemek için önce" DEVAMINI OKU.." sonrada resimleri tıklayarak projeleri inceleyebilirsiniz. Kendi yaptırdığınız özel Projeler veya mevcut projelerde değişiklik önerileriniz için bizi arayınız.1.Montajı son derece kolay olan projelerimiz. Anahtar teslimi maliyet açısından 3 kata kadar olan konutlarda en pratik, en ucuz,en sağlıklı yapılardır. Konutunuzu yapacağınız eklentilerle çok modern bir villaya dönüştürebilir,bir köy evi,yayla evi olarak değerlendirebilir sıradan bir sosyal konut olarak kullanabilirsiniz.
2.İnşaatınızın maliyetini daha başlangıçta sağlıklı olarak yapabilir,maliyeti taksitlendirebilir maliyet artışlarından etkilenmezsiniz.

3.Konutunuz yazın serin kışın sıcacık olur.Klima giderleriniz ve ısınma giderleriniz minimuma iner.

4. Konutunuzu dilerseniz biz yapar size kaba inşaat olarak yada anahtar teslimi teslim ederiz. Yada bizden alacağınız teknik destekle kendinizde ustalarınızla kolayca yapabilirsiniz.

5.Aşağıdaki projeler tip projeler olup malzeme fiyatları standart olarak bellidir.Bu projeler üzerinde ilave modüller ekleyerek yada çıkartarak istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.Dış görüntüler temsili olup istediğiniz gibi değiştirebilir süsleyebilirsiniz.

       Tek katlı konutlarda bir bodrum ilavesi ile çatıyı dik yaparak, çatı arası odaları ile beraber 3 katlı bir konuta sahip olabilirsiniz.Bu size çok az bir maliyet ilavesi getirecektir. Gene bu tip ilavelerle bizden aldığınız 2 katlı konutlarınızda 4 katlı hale dönüştürülebilir.

        Hazır konutların projeleri tam takım olarak hazır olup bölgenizde bir mühendise yada mimara imzalatarak hemen ruhsat alabilir ve inşaatınıza kısa sürede başlayabilirsiniz.

6.Hazır projeniz varsa bize getirdiğinizde YTONG ‘a uyarlayabiliriz.

7.YTONG konutları prefabrik olarak kolayca yapılır ama kalıcı konutlardır.Dünyada yapılan örneklerinden bazı resimleri “Resim Galerisi  bölümünde inceleyebilirsiniz.

 Her türlü soru,istek ve önerilerinizde hizmetinizdeyiz.

İNMODE-YTONG

Karamustafaoğlu İnş.Malz.San.Tic. A.Ş.

 

 Not: İncelemek istediğiniz konutun "resmini tıklayarak" projeyi incelebilirsiniz...

 

50 m2 KONUT PROJESİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..